Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Koncert Szkół dla WOŚP

Po raz kolejny w GOK Hutnik odbył się Koncert Szkół podczas XXXI Gostyńskiego Finału WOŚP. W ramach wsparcia tej akcji uczniowie naszej szkoły przygotowali występy wokalne, recytatorskie i taneczne. Swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie klas trzecich oraz uczennice: Natalia Wendzonka z kl. 6c i Matylda Kubiak z kl. 8a. Widowisko wywołało wiele oklasków i uśmiechów publiczności, a organizatorzy wręczyli na ręce uczniów pamiątkowy dyplom.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Koncert Szkół dla WOŚP
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.