Styczeń w świetlicy

Styczeń w świetlicy upłynął nam m.in. na rozmowach o karnawałowych tradycjach w Polsce i na świecie, Dniu Babci i Dziadka oraz wyczekiwanych feriach zimowych. W ramach przygotowań do balu Świetliki wykonały maski karnawałowe, a dla swoich najbliższych seniorów laurki z życzeniami. W oczekiwaniu na wolne zimowe dni dzieliliśmy się pomysłami na bezpieczne zabawy na śniegu lub bez śniegu i wspólnie wykonaliśmy plakat pt. "Ferie zimowe".

Jesteś tutaj: Home Świetlica Styczeń w świetlicy