Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Dzień Kota w świetlicy

17 lutego wszystkie koty na świecie miały swoje święto. Z tej okazji w świetlicy rozmawialiśmy o pochodzeniu kotów i historii ich udomowienia, przyjrzeliśmy się ich rasom, wysłuchaliśmy ciekawostek, a właściciele kotów dzielili się opowieściami o kocich wybrykach i zwyczajach. Rozmawialiśmy również o wolontariacie i losie bezdomnych kotów zachęcając do zostania wirtualnym opiekunem zwierzątka.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Kota w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.