Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Zapisy do klas 1 oraz Drzwi Otwarte

W Dwójce, w dniach od 6 marca do 17 marca 2023 roku, odbędą się zapisy uczniów do klas pierwszych w roku szkolnym 2023/2024. Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły, od poniedziałku do piątku.
Sekretariat czynny od godz. 7:00 do godz. 15:00. Druki formularzy można otrzymać w sekretariacie szkoły lub pobrać w wersji elektronicznej na stronie szkoły - zakładka Zapisy do klas 1.
13 marca 2023 roku, od godz. 18:00 zapraszamy do naszej szkoły przyszłorocznych Pierwszoklasistów i ich Rodziców na Drzwi Otwarte.

plakat

Jesteś tutaj: Home Aktualności Zapisy do klas 1 oraz Drzwi Otwarte
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.