Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Świetliki w oczekiwaniu na wiosnę

"W marcu jak w garncu" - zgodnie z przysłowiem pogoda na przedwiośniu nie rozpieszczała nas wysokimi temperaturami. Świetliki starały się jednak łapać każdy promień słońca i spędzać jak najwięcej czasu na dworze wypatrując nadejścia wiosny. Zadbaliśmy również o wiosenną, kolorową atmosferę w sali.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Świetliki w oczekiwaniu na wiosnę
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.