Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Dzień Kobiet w klasie 2b

Ten dzień cała klasa spędziła na sportowo. Na początek były tradycyjne życzenia oraz mały poczęstunek przy wspólnym stole, a następnie poszliśmy na warsztaty taneczne do Szkoły Tańca Anima. Zajęcia prowadziła bardzo uśmiechnięta instruktorka, która bardzo szybko zaraziła uczniów miłością do tańca. Poznali oni i opanowali do perfekcji wybrany taniec street dance, a na zakończenie odbyły się krótkie zajęcia, które pokazały jak duże zaufanie mają do siebie uczniowie.  Zarówno dziewczyny, jak i chłopcy bawili się fantastycznie i z uśmiechem na twarzach opuścili szkołę tańca.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Kobiet w klasie 2b
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.