Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Wycieczka do Rydzyny

20 marca 2023 r. uczniowie klasy 1b i 3b wyruszyli na wycieczkę do Rydzyny, do Zatoki Przygód Centrum Kreatywnej Zabawy. Dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach "Wielkanocne pisankowanie i tradycje świąteczne". Zajęcia odbywały się w języku angielskim. Uczestnicy mieli okazję poznać i utrwalić angielskie słownictwo związane ze Świętami Wielkanocnymi. Dowiedzieli się skąd pochodzi wielkanocna tradycja malowania jajek, ozdabiali pisanki z wykorzystaniem różnych technik. Każdy mógł zabrać swoją niepowtarzalną wielkanocną dekorację do domu. Nudy nie było – za to  same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że wspomnienia o wycieczce i zdarzeniach jej towarzyszących są bardzo trwałe, zapadają głęboko w pamięci na długie lata.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wycieczka do Rydzyny
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.