Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

W Starej Krobi odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Frąckowiak, Jakub Małecki, Cezary Maćkowiak, Jędrzej Biernacki, Wojciech Bartkowiak, Tomasz Jurgielewicz, Grzegorz Jurgielewicz, Dawid Konstanty, Wiktor Hoffmann, Kacper Chudy, Nikodem Lempaszak. Poniżej fotorelacja z zawodów.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.