Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

FIRST® LEGO® League Challenge

18 marca uczniowie naszej szkoły brali udział w regionalnym konkursie FIRST® LEGO® League Challenge. Do Gostynia przyjechało kilkanaście drużyn z wielkopolski oraz innych województw, nasza drużyna "OLAF" Team zaprezentowała innowacyjny projekt EPB: "W pełni ekonomiczne ogrzewanie biodegradowalne". Poza tym braliśmy udział w przejeździe robota na macie w konkurencji Robot Game. Zdobyte doświadczenie przy projekcie oraz programowaniu robota zapewne zaprocentuje w kolejnych latach edycji konkursu.

Jesteś tutaj: Home Aktualności FIRST® LEGO® League Challenge
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.