Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

MISTRZ ORTOGRAFII

22 marca 2023 roku odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii" dla uczniów klas III. Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną, motywowanie uczniów do doskonalenia własnych umiejętności ortograficznych oraz kształtowanie zainteresowań i umiejętności samodzielnej pracy. Uczestnicy pisali dyktando, pełne "pułapek" ortograficznych. W trudnej rywalizacji zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętności ich zastosowania w praktyce. Rywalizacja była zacięta, a ortograficzne zmagania zakończyły się zwycięstwem następujących uczniów:
I miejsce - Olga Łagoda kl. IIIa
II miejsce - Paula Fabich kl. IIIb
II miejsce - Szymon Grzesiek kl. IIIb
II miejsce - Hanna Wolsztyniak kl. IIIb
II miejsce - Lena Janicka kl. IIIb

Jesteś tutaj: Home Konkursy MISTRZ ORTOGRAFII
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.