Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Szkolny "The Voice Kids"

20 marca 2023 roku w szkolnej świetlicy odbył się konkurs muzyczny "The Voice Kids". Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III i miał charakter otwartego przeglądu, w którym uczestnicy prezentowali swoje umiejętności wokalne w dwóch kategoriach: indywidualnej oraz w duetach. Do konkursu przystąpiło 18 uczestników, spośród których komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:
Występ solowy:
I miejsce – Adrianna Kędzia kl. II a
II miejsce – Wojciech Święcicki kl. II b
III miejsce – Alicja Maciejak kl. II b
Wyróżnienia:
Julia Zawodna kl.I a
Nina Twardowska kl. II c
Duety:
I miejsce – Adrianna Kędzia kl. II a, Weronika Klimkowska kl.II a
II miejsce – Kajla Stańczuk kl. II b, Alicja Maciejak kl. II b
III miejsce – Laura Krzyżyńska kl.IIa, Lena Andrzejczak kl.II a
Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody.
Serdecznie dziękujemy uczniom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!

Jesteś tutaj: Home Świetlica Szkolny "The Voice Kids"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.