Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Dwójkowicze potrafią odpowiednie dać rzeczy słowo

17 marca tego roku reprezentacja Dwójki, czyli Matylda Kubiak z 8a oraz Kacper Kopeć i Adam Bujak z 8b, wzięła udział w Potyczkach Językowych, czyli Gminnym Konkursie Wiedzy o Języku Polskim. Nasi uczniowie wywalczyli sobie II miejsce, udowadniając, że polszczyzna jest dla nich nie tylko zobowiązaniem, ale i pasją.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Dwójkowicze potrafią odpowiednie dać rzeczy słowo
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.