Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Uwolnij się z sieci, wyjdź do ludzi!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przygotowanego przez klasę Vc, VIIIa, VIIIb i VIIIc przedstawienia obrazującego zagrożenia związane z Internetem. Na scenie podziwiać można było wspaniałych młodych aktorów, zapamiętajcie ich nazwiska, bo jeszcze będzie o nich głośno w artystycznym świecie:
Nataszę Krazue z VIIIc
Kacpra Kopcia z VIIIb
Adama Bujaka z VIIIb
Szczepana Szymańskiego z VIIIb
Karola Wiatrowskiego z VIIIa
Szymona Krystkowiaka z VIIIa
Jędrzeja Borowskiego z VIIIa
Jana Koguta z VIIIa
Annę Prywer z Vc
Patrycję Kryłowską z Vc
Agatę Wasielewską z VIIIa
Nikolę Puślednik z VIIIa

Jesteś tutaj: Home Aktualności Uwolnij się z sieci, wyjdź do ludzi!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.