Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Lubisz wyzwania? Dwójka rzuca Ci wyzwanie!!

Uprawiasz sport i umiesz w Tiktoka? Podejmij wyzwanie i przygotuj krótki film prezentujący, jak brawurowo wykonać dowolne ćwiczenie fizyczne. Następnie, do końca kwietnia, prześlij film. O szczegóły konkursu pytaj Michała Nowaka albo Martę Majewską. I jak? Challenge accepted?

Jesteś tutaj: Home Konkursy Lubisz wyzwania? Dwójka rzuca Ci wyzwanie!!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.