Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Start

Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Ziemi

W piątek 21 kwietnia na długiej przerwie odbył się w naszej szkole quiz dla przedstawicieli klas 4-8 z zakresu wiedzy na temat zdrowia oraz ochrony naszej planety. Zarówno wiedza uczniów jak i poziom rywalizacji były ogromne. Ostatecznie wyniki były następujące:
1 miejsce - klasa 8c,
2 miejsce - klasa 6b,
3 miejsce - klasa 8a.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział w quizie i gratulujemy ogromnej wiedzy z zakresu zdrowia oraz ochrony naszej planety.

Jesteś tutaj: Home Uncategorised Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Ziemi
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.