Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

"Woda źródłem życia"

Wszystko, co żyje na Ziemi jest zależne od wody. Bez niej nie byłoby życia. Źródło to jest jednak zagrożone przez coraz liczniejszą ludzką populację i jej rosnące wymagania dotyczące życia. Uczniowie SP nr 2 wykonali plakaty przedstawiające znaczenie wody w życiu człowieka na szkolny konkurs "Woda źródłem życia".
1 miejsce: Magdalena Ciesielska z klasy 6B,
2 miejsce: Paulina Gwizdek z klasy 4A,
3 miejsce: Matvii Hnatiuk z klasy 7A.
Osoby wyróżnione:
Kinga Andrzejewska z klasy 8A,
Julia Kubiak z klasy 8C,
Wiktoria Danielczyk z klasy 8C.

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Woda źródłem życia"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.