Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Start

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Mistrzowie Energii"

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza szkoła została Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu pt.: "Mistrzowie Energii". Wybierając 50 najlepszych inicjatyw z całej Polski (szkoły podstawowe i średnie) komisja brała pod uwagę pięć aspektów: zgodność z założeniami konkursu, kreatywność pomysłu, wartość edukacyjną, liczbę zaangażowanych uczniów oraz dokumentację inicjatywy. Jest nam niezmiernie miło, że wśród zwycięzców znalazła się również nasza placówka. Już wkrótce otrzymamy 2000 zł na zakup materiałów edukacyjnych!

me wyniki www

Jesteś tutaj: Home Uncategorised Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Mistrzowie Energii"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.