Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

"Witaj majowa jutrzenko…"

Trzeci maja to święto, które obchodzone jest w Polsce na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, pierwszej konstytucji w Europie, a drugiej, po amerykańskiej, na świecie. Konstytucja ta została ustanowiona przez Sejm Czteroletni w 1791 roku. 28 kwietnia 2023 roku odbyła się w naszej szkole akademia upamiętniająca 232. rocznicę tego wydarzenia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Witaj majowa jutrzenko…"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.