Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

Nasi uczniowie uczestniczyli w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej. Po przebrnięciu eliminacji zagrali w turnieju finałowym i ostatecznie zajęli 5 miejsce w powiecie. W turnieju uczestniczyli: Jan Bonawenturczyk, Roman Datsiuk, Piotr Frąckowiak, Wojciech Majewski, Wojciech Matysiak, Jakub Praczyk, Wiktor Wujek, Czarek Maćkowiak, Wojciech Bartkowiak, Jakub Małecki.

Jesteś tutaj: Home Aktualności MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.