Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Szkolny Konkurs Plastyczny "Zawody naszych rodziców"

Dnia 12.04.2023r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny "Zawody naszych rodziców". Konkurs był adresowany do wszystkich uczniów klas 1 - 3, którzy chcieli w formie plastycznej zaprezentować zawód swojego rodzica. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Wyłonienie zwycięzców z tak dużej ilości uczestników było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się dużą samodzielnością. Podczas oceny zwracano uwagę również na aktywność twórczą, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, zagospodarowanie przestrzeni, oryginalne ujęcie tematu.
Jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:
I miejsce: Antonina Naskrent kl. 2a, Kajla Stańczuk kl. 2b
II miejsce: Łukasz Szymanowski kl. 1b, Lena Kosmalska kl. 2b
III miejsce: Bartosz Danielczak kl. 1a, Szymon Frąckowiak kl. 1b
Wyróżnienia:
Alan Kaczmarczyk kl. 1a
Kajetan Radoła kl. 1b
Ksawery Jurga kl. 2a
Adrianna Kędzia kl. 2a
Anna Dzierżgowska kl. 3b
Lena Janicka kl. 3b

zawody 2023

Jesteś tutaj: Home Konkursy Szkolny Konkurs Plastyczny "Zawody naszych rodziców"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.