Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Drugie życie odpadów

W kwietniu 24 uczniów z klas VI-VIII wzięło udział w Szkolnym Konkursie Ekologicznym "Drugie życie odpadów". Jego celem było podniesienie świadomości ekologicznej, promowanie zachowań mających na celu ochronę przyrody, a także zwrócenie uwagi na potrzebę segregacji odpadów i możliwość ich powtórnego wykorzystania. Uczniowie własnoręcznie stworzyli niesamowite przedmioty z odpadów, które można wykorzystać w życiu codziennym. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:
I miejsce: Bartosz Weber klasa 8b,
II miejsce: Kinga Andrzejewska klasa 8a,
III miejsce: Julia Sekuła klasa 6a.
Osoby wyróżnione:
Hanna Danielczak klasa 6c,
Amelia Kociucka klasa 6c,
Tomasz Danielczak klasa 8b,
Julia Kubiak klasa 8c.
Bardzo dziękujemy za udział w konkursie oraz serdecznie gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Drugie życie odpadów
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.