Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Wizyta w bibliotece

Pod koniec kwietnia grupa uczniów z Ukrainy uczęszczających na zajęcia dodatkowe z języka polskiego odwiedziła Bibliotekę Publiczną w Gostyniu. Uczestnicy wycieczki zwiedzili wypożyczalnię dla dorosłych i oddział dla dzieci oferujący swoim czytelnikom sporą kolekcję wydawnictw w języku ukraińskim. Największe zainteresowanie wzbudziła otwarta na początku roku "Gostyńska Mediateka"- nowa cyfrowa oferta kulturalna, jaką proponuje uczniom Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Gostyń. W przestrzeni biblioteki pojawiło się min. studio telewizyjne, salka projekcyjna, pracownia rysunku cyfrowego i grafiki, strefa gier z komputerami gamingowymi, boksami VR i bieżnią oraz wiele innych atrakcji gwarantujących pełne wrażeń spędzenie czasu w przytulnym bibliotecznym wnętrzu.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wizyta w bibliotece
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.