Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

"Wiosna na łące"

W kwietniu 2023 roku uczniowie z klas I-III wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym "Wiosna na łące". Autorzy prac wykazali się niezwykłą pomysłowością i oryginalnością. Doceniona została także samodzielność wykonania, połączenie różnorodnych technik plastycznych i łąkowa kolorystyka.
A oto laureaci konkursu:
Klasy I:
I miejsce - Natalia Jankowiak klasa I c
II miejsce - Julia Rzeźnik klasa I c
III miejsce - Łukasz Szymanowski klasa I b

Klasy II:
I miejsce - Pola Janik klasa II c
II miejsce - Nina Ławecka klasa II a
III miejsce - Olga Sekuła klasa II a

Klasy III:
I miejsce Lena Janicka klasa III b
II miejsce - Jan Walczewski klasa III a
III miejsce - Olga Łagoda klasa III a

Uczniowie wyróżnieni:
Olga Mroczek klasa I c
Blanka Owczarczak klasa III a
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Jesteś tutaj: Home Konkursy "Wiosna na łące"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.