Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

"Nowy król brytyjski w moich oczach"

Z okazji koronacji nowego króla Wielkiej Brytanii, która odbyła się 6 maja, klasy 3 i 4 wzięły udział w konkursie plastyczno-językowym. Wszyscy chętni uczniowie wykonali piękne portrety króla Karola III. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym oraz zwycięzcom konkursu:
1 miejsce - Marcel Posłowski 3b
2 miejsce - Aleks Prętkowski 4a
3 miejsce - Łukasz Działdowski 3a

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Nowy król brytyjski w moich oczach"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.