Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Bardzo "Dziki Zachód"

W majowy poranek, ciepły i słoneczny, uczniowie klasy II c przenieśli się na daleki Dziki Zachód. Odwiedzili miasteczko traperskie i wioskę indiańską czyli Westernland w Józefowie. Miejsce to  przeniosło wszystkich  w inne czasy. Blade twarze zostały powitane przez kowbojkę i szeryfa. Zabawa była przednia. Wszyscy musieli pokonać indiański tor przeszkód – most Irokezów, równoważnię Szoszonów i belkę Apaczów. Każdy w nagrodę otrzymał indiańskie imię i tatuaż. Następnie można było sprawdzić swą zręczność i celność w rzucie tomahawkiem i podkową oraz w rzucie kapeluszem na rogi bizona. Nie zabrakło też płukania złota i strzelania do celu. W samo południe, po złapaniu oddechu przy smakowitej kiełbasce z traperskiego grilla, czekało wszystkich dojenie dzikich krów i ujeżdżanie byka, wspinanie na miękką górę i zjeżdżalnia. Pobyt został upamiętniony wspólnym zdjęciem na liście gończym i zakupieniem indiańskich pamiątek. To był niezapomniany dzień.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Bardzo "Dziki Zachód"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.