Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Konkurs "Jem zdrowo i kolorowo"

17 maja 2023 roku w szkolnej świetlicy odbył się konkurs plastyczny "Jem zdrowo i kolorowo". Celem konkursu było promowanie zdrowego odżywiania i zachęcenie uczniów do spożywania warzyw i owoców. Do konkursu przystąpiło 19 uczniów, spośród których komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:
I miejsce - Olga Łagoda 3A
II miejsce - Antoni Bączkowski 1C
III miejsce - Urszula Adamska 2C
Uczniowie wyróżnieni: Zofia Wajszczak 3A, Marcelina Szymkowiak 3A, Maria Maciejewska 3A
Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom serdecznie gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Konkurs "Jem zdrowo i kolorowo"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.