Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Wycieczka do Wrocławia

Ach, ile wrażeń w tym tygodniu w klasie 5a! 30 maja wspólnie z klasą 5c udaliśmy się na wycieczkę do Wrocławia. Płynęliśmy statkiem po Odrze, weszliśmy po wielu maleńkich i jak się okazało wymagających schodach bazyliki by podziwiać Wrocław z góry, spacerowaliśmy z krasnalami po Starym Rynku i odwiedziliśmy Kolejkowo by podziwiać największą w Polsce makietę kolejową. A z okazji Dnia Dziecka 01 czerwca udaliśmy się na wspólne zabawy do parku, piknik na trawce oraz na seans Mario Bros do gostyńskiego kina "Pod Kopułą". Wspomnienia mijającego tygodnia zostaną z nami na długo!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wycieczka do Wrocławia
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.