Konkurs matematyczny

W maju w naszej szkole został przeprowadzony konkurs matematyczny dla uczniów klas trzecich pt. "Matematyka na wesoło". Dziewięcioro najlepszych trzecioklasistów wyłonionych w klasowych eliminacjach zmierzyło się z zadaniami o różnym stopniu trudności.
Oto wyniki konkursu:
I miejsce - Weronika Skorupska kl. 3a
II miejsce - Emilia Stachowiak kl. 3b
III miejsce - Maria Maciejewska kl. 3a
Wyróżnienia otrzymali: Bartosz Majchrzak kl. 3a, Marcel Posłowski kl. 3b oraz Jakub Majewski kl. 3c.
Uczniom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy uzyskanych wyników!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Konkurs matematyczny