Klasa 1c z wizytą w Banku Santander

W ramach realizacji Projektu "Rodzice Partnerami Szkoły", w dniu 18 maja 2023 r. uczniowie klasy 1 c wybrali się na wycieczkę do Banku Santander w Gostyniu. Pani dyrektor oraz pracownicy banku zapoznali uczniów z działalnością tej instytucji. Dowiedzieli się na czym polega praca w banku, w jaki sposób przelicza się banknoty i za pomocą jakiego urządzenia można sprawdzić, czy dany banknot nie jest fałszywy. Uczniowie obejrzeli monety i banknoty, które są emitowane w naszym kraju oraz zobaczyli jak wygląda sejf. Dowiedzieli się również ciekawych informacji na temat oszczędzania pieniędzy. Była to okazja, aby zobaczyć działanie i funkcjonowanie banku w praktyce. Dziękujemy rodzicowi, pani Martynie Nowak za pomoc w organizacji wycieczki.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Klasa 1c z wizytą w Banku Santander