Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

"Tajemnice ciała człowieka"

W dniach 22.05.2023 r. – 05.06.2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Biologiczny dla klas 7-8 pt. "Tajemnice ciała człowieka". Dzieci wykonały pracę przestrzenne ukazujące narządy człowieka dowolną techniką plastyczną. Laureaci w/w konkursu:
I miejsce - Kubiak Matylda
II miejsce - Andrzejewska Kinga
III miejsce - Konieczna Antonina
Wyróżnienie:
Grzesiek Jessica
Brzeskot Sandra
Krauze Natasza

Jesteś tutaj: Home Konkursy "Tajemnice ciała człowieka"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.