Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

"MISTRZ MATEMATYKI"

13 czerwca 2023 r. odbył się szkolny konkurs matematyczny "MISTRZ MATEMATYKI". W konkursie wzięło udział 31 uczniów klas IV-VIII. Konkurs polegał na rozwiązaniu zestawu zadań w czasie 45 minut. Tytuł "MISTRZA MATEMATYKI" zdobyli:
- w kategorii klas czwartych: Adam Zagata z kl. IVb
- w kategorii klas piątych: Anna Prywer z kl. Vc
- w kategorii klas szóstych: Magdalena Ciesielska z kl. VIb
- w kategorii klas siódmych: Karyna Kovalova z kl. VIIa
- w kategorii klas ósmych: Adam Bujak z kl. VIIIb
Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy "MISTRZ MATEMATYKI"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.