Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

I Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Sporcie

W Centrum Kultury i Biblioteka w Piaskach odbył się finał I Powiatowej Olimpiady Wiedzy o Sporcie. Uczniowie szkół podstawowych z powiatu gostyńskiego w pierwszej części zmierzyli się z pytaniami w aplikacji Kahoot!, po której 6 najlepszych awansowało do ścisłego finału. 5 miejsce zajął Adam Bujak. Oprócz Adama z pytaniami zmierzyli się Wojciech Matysiak i Kacper Kopieć. Całej trójce gratulujemy. Organizatorem całej imprezy było Stowarzyszenie "Czas na sport".

Jesteś tutaj: Home Konkursy I Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Sporcie
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.