Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Start

PASOWANIE NA ŚWIETLIKA

Dnia 18.09.2023 roku odbyło się uroczyste "Pasowanie na Świetlika". Honorowymi uczestnikami byli oczywiście uczniowie, którzy w tym roku szkolnym rozpoczęli swoją przygodę z nauką i od września biorą udział w zajęciach świetlicowych. Zanim jednak nastąpiło uroczyste ślubowanie, to każdy z uczestników musiał przejść test gotowości świetlicowej, który sprawdził ich wiedzę i umiejętności niezbędne, aby miło spędzać czas w świetlicy szkolnej. Na pamiątkę uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy. Świetliczakom życzymy dużo sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej.

Jesteś tutaj: Home Uncategorised PASOWANIE NA ŚWIETLIKA
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.