Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Start

"Muzyka – Wsparcie Osób w Depresji"

10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gostyniu oraz chór SOL-MI-DO Państwowej Szkoły Muzycznej im. w Gostyniu serdecznie zapraszają do udziału w międzynarodowej akcji edukacyjno-artystycznej pod nazwą "Muzyka – Wsparcie Osób w Depresji". W ramach tej inicjatywy planowane są wydarzenia takie jak rozśpiewanie dla zdrowia oraz wykład dla dorosłych na temat depresji, który poprowadzi pani Krystyna Piasecka. Celem akcji jest podniesienie świadomości na temat depresji oraz zachęcenie osób borykających się z tą chorobą do zaangażowania się w śpiew w chórze jako element wsparcia w leczeniu i profilaktyce. Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie.
depresja akcja ppp

Jesteś tutaj: Home Uncategorised "Muzyka – Wsparcie Osób w Depresji"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.