Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Start

WŁĄCZ SIĘ DO RUCHU Z DWÓJKĄ!

Każdemu sezonowi szkolnemu w Dwójce towarzyszy hasło, które najlepiej oddaje zaplanowane działania dotyczące promowania zdrowego trybu życia. W tym roku koncentrujemy się na aktywności fizycznej, ale zupełnie inaczej niż dotąd. Tym razem nie zależy nam, byś pokonywał rywali, byś był szybszy, zwinniejszy, silniejszy niż inni. W tym roku masz pokonywać swoje własne słabości i to z sobą samym masz rywalizować!!  WŁĄCZ SIĘ DO RUCHU Z DWÓJKĄ i zakończ rok szkolny jako lepsza, sprawniejsza wersja samego siebie!! Jak to zrobić? Po prostu śledź komunikaty dotyczące planowanych akcji (strona szkoły, plakaty informacyjne) i przyłączaj się do nich! Do dzieła!! Włącz się do ruchu z Dwójką!!

Jesteś tutaj: Home Uncategorised WŁĄCZ SIĘ DO RUCHU Z DWÓJKĄ!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.