Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego

W dniach 26 i 27.10.2023 roku w świetlicy szkolnej SP2 odbył się konkurs pt. "Jesienne drzewo". Celem konkursu było uwrażliwienie na zmiany zachodzące w przyrodzie wraz ze zmianą pory roku, rozwijanie zainteresowań artystycznych oraz kształtowanie kreatywności dzieci. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace, ich autorzy wykazali się ogromną wyobraźnią i pomysłowością. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
I miejsce - Urszula Adamska 3C
II miejsce - Pola Janik 3C
III miejsce - Liliana Hoffmann 2C
Osoby wyróżnione: Oliwia Wiatrowska 3C, Wiktoria Wiatrowska 5C, Piotr Jercha 1B, Aleksander Martuzalski 1B, Havryliuk Mykyta 1B

Jesteś tutaj: Home Świetlica Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.