Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Dzień Dyni w świetlicy

30.10.2023 roku w świetlicy szkolnej świętowaliśmy Dzień Dyni. Podczas zajęć, dzieci określały jak wyglądają dynie, poznały rodzaje dyń i sposoby ich wykorzystania. Dowiedziały się o zdrowotnych właściwościach tego warzywa. Dodatkową atrakcją tego dnia były zabawy ruchowe z wykorzystaniem dyni oraz zajęcia plastyczne. Święto Dyni zakończyliśmy wspólnym oglądaniem filmu edukacyjnego pt. "Kazio i Dzień Dyni". Ten dzień przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń i radości.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Dyni w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.