Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

"Mój wymarzony dom"

Dzieci z klas I-III w październiku uczestniczyły w szkolnym konkursie plastycznym przedstawiającym mój wymarzony dom. Celem konkursu było pogłębianie więzi rodzinnych oraz rozwijanie wyobraźni, własnych zdolności twórczych. Uczniowie wykonując prace wykazali się pomysłowością, estetyką i dbałością o szczegóły. W konkursie uczestniczyły 44 prace. Wszystkie zostały umieszczone na korytarzu szkoły. Zostały ustalone przez Jury poszczególne miejsca i wyróżnienia, za które uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy. Dziękujemy za wykonane prace, zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Jesteś tutaj: Home Konkursy "Mój wymarzony dom"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.