Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Po raz kolejny organizowane jest charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Udział w dyktandzie jest bezpłatny, a za każdego uczestnika przekazywany jest 1 zł na rzecz potrzebujących. W tym roku zebrane środki trafią do podopiecznych domu dziecka. Konkretny dom dziecka wskaże szkoła, która będzie najliczniej reprezentowana podczas tego wydarzenia. Dyktando odbędzie się 11 listopada 2023 roku. Szczegóły na stronie: https://zday.pl/dyktando-charytatywne/

dyktando 11 list 2023

Jesteś tutaj: Home Konkursy Dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.