Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Dzień Życzliwości w świetlicy

21.11.2023 roku w świetlicy szkolnej SP2 obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na całym świecie, poprzez okazywanie przyjaznych emocji. Uczniowie w świetlicy szkolnej mieli okazję do rozmów, miłych gestów, uczynków i zabaw podczas których przesyłali do siebie uśmiechy i pozytywną energię. Świetliki wykonały również promujący życzliwość plakat oraz ordery życzliwości. Ten dzień utwierdził nas w przekonaniu, że być życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a dostarcza wiele radości i pozytywnych emocji na twarzach innych ludzi. Pamiętajmy, żeby być życzliwym nie tylko od święta, ale okazujmy sobie wzajemną serdeczność przez cały rok.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Życzliwości w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.