Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego

W dniach 27-28.11.2023r. w świetlicy szkolnej SP2 odbył się konkurs ekologiczny pt. "EKO - TORBA". Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej oraz propagowanie idei proekologicznego stylu życia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace, ich autorzy wykazali się ogromną wyobraźnią i pomysłowością. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:
I miejsce: Martuzalska Ada 1B
II miejsce: Banaszczak Pola 1B
III miejsce: Krzyżyńska Laura 3A
Osoby wyróżnione: Twardowska Nina 3C, Janik Pola 3C, Miś Izabella 3A, Eisop Julia 1A
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.