Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

"Jesień w moich oczach"

W listopadzie odbył się Konkursu Plastyczno - Przyrodniczego dla klas 4 "Jesień w moich oczach". Celem konkursu było rozbudzenie ciekawości przyrodniczej oraz rozwijanie sprawności manualnej i umiejętności komponowania pracy plastycznej. Komisja wyłoniła zwycięzców, przyznając:
Miejsce pierwsze – Olga Łagoda klasa 4a,
Miejsce drugie - Borys Pilch klasa 4b,
Miejsce trzecie – Lena Janicka klasa 4b,
Wyróżnienie - Weronika Skorupska klasa 4a,
Wyróżnienie – Hanna Wolsztyniak klasa 4b,
Wyróżnienie – Wiktoria Przybylak klasa 4c.
Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy "Jesień w moich oczach"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.