Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych

Oto ekipa aktorska Dwójki, która pokonała wszystkich konkurentów w Gminnym Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych: Julia Sękowska (4c), Hanna Juszkiewicz (4c), Adrianna Małecka (4c), Anna Prywer (6c), Aleksandra Sękowska (6c), Anna Bogdańska (6c), Patrycja Kryłowska (6c), Matylda Słomińska (6c), Wiktor Konieczny (6c), Wiktor Wujek (6c), Hanna Wałkiewicz (7a) oraz Aleksander Karczewski (7b). Byliście wspaniali!!!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.