Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Szaruga jesienna

Choć wokoło już zimowo i nastroje świąteczne, tak naprawdę dopiero pożegnamy jesień… Na początku grudnia rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny "Szaruga jesienna". To pora roku, która rzadko jest tematem rysunków czy obrazów, w przeciwieństwie do złotej jesieni. Uczniowie klas I-III stworzyli ciekawe, oryginalne prace pokazujące różne oblicza listopada, w odcieniach szarości i nie tylko. Było… kolorowo, bo w końcu szary to też kolor. Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Szaruga jesienna
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.