Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Start

Magia Świąt

Każde dziecko wie, że najważniejszym drzewkiem w czasie Bożego Narodzenia jest choinka. Uczniowie klas 2c i 3a wybrali się do Fabryki Bombek w Krzywiniu, by poznać tajniki produkcji ozdób choinkowych. Magia tego miejsca, pozwoliła dzieciom poczuć się pomocnikami Świętego Mikołaja, każdy elf otrzymał drobny podarunek. Ho, ho, ho... nic dziwnego, że Boże Narodzenie, to często ulubione święto wszystkich dzieci.

Jesteś tutaj: Home Uncategorised Magia Świąt
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.