Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

XXV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919

12 grudnia 2023 roku w Zespole Szkół Zawodowych odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919. Konkurs miał na celu poszerzenie wiedzy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych o historii Polski, ze szczególnym uwzględnieniem historii regionalnej dotyczącej Powstania Wielkopolskiego. Wzięło w nim udział 16 uczniów z czterech gostyńskich szkół podstawowych. Uczestnicy, pracując w dwuosobowych zespołach, musieli stawić czoła testowi składającemu się z 20 pytań oraz trzem dodatkowym zadaniom. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły: Magdalena Ciesielska z kl. 7b i Jakub Jankowski z kl. 7c. Serdecznie im gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy XXV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.