Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Bal karnawałowy

Karnawał to czas zimowych balów i zabaw, także dla najmłodszych. W miniony czwartek uczniowie klas 1-3 wzięli udział w baliku karnawałowym zorganizowanym w naszej szkole. Dzieci miały okazję spędzić czas ze swoimi koleżankami i kolegami w radosnej atmosferze. Szaleństwom na parkiecie towarzyszyły ciekawe stroje, które uczniowie z dumą zaprezentowali. Dzieci z chęcią wzięły udział w licznych zabawach w rytmie wesołej muzyki. Uczniowie po zakończonym balu z uśmiechami na twarzy wracali do domu. Dla wielu z nich był to niezapomniany wieczór pełen atrakcji i dobrej zabawy.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Bal karnawałowy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.