Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

VII Gminny Konkurs Piosenki o Zdrowiu

W czwartek 14.03.2024 w Szkole Podstawowej im. Edmunda Bojanowskiego w Kunowie odbył się VII Gminny Konkurs Piosenki o Zdrowiu. Promując treści prozdrowotne na kunowskiej scenie swoje talenty, umiejętności wokalne i taneczne prezentowało wielu młodych uczestników. Komisja nagrodziła po 3 utwory w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkole i szkoła podstawowa - klasy I-III oraz przyznała 1 nagrodę główną. Z przyjemnością informujemy, że serca jury podbił, zdobywając Grand Prix konkursu reprezentujący naszą szkołę zespół B-BABKI z klasy IB w składzie: Pola Banaszczak, Ada Martuzalska i Maria Ludwiczak. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów estradowych!

Jesteś tutaj: Home Konkursy VII Gminny Konkurs Piosenki o Zdrowiu
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.