Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Start

W wizytą w restauracji

1 marca uczniowie klasy I B nie tylko witali wiosnę, ale mieli też okazję rozwinąć swoje kulinarne umiejętności w restauracji "Euforia" w Gostyniu. Pod czujnym okiem Pani Matyldy - mamy jednej z uczennic, dzieci poznały od podstaw sztukę wypieku ciastek, na koniec degustując własne wyroby. Serdecznie dziękujemy Pani Matyldzie za zaproszenie i organizację spotkania, które odbyło się w ramach pracy zespołu "Rodzice partnerami szkoły".

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły W wizytą w restauracji
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.