Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Start

Z ekologią za pan brat!

Dzięki uprzejmości państwa Ilony i Pawła Maćkowiaków pod koniec roku szkolnego 2016/2017 obecna klasa 3d miała przyjemność zwiedzić firmę Netbox PL Sp. z o.o., która specjalizuje się w produkcji opakowań kartonowych. Uczniowie nie tylko mogli się przekonać, jak wykonane są opakowania i na czym polega technika druku offsetowego oraz fleksograficznego, ale przede wszystkim wzięli udział w ciekawych zajęciach warsztatowych, podczas których poszerzyli swoją wiedzę na temat recyklingu. Z wielkim zapałem podeszli także do czekającego ich "sprawdzianu" i świetnie wykorzystali swoją wiedzę w praktyce. Znakomicie poradzili sobie z zadaniem segregowania zużytych przedmiotów do poszczególnych pojemników oraz bezbłędnie rozwiązali test "Razem dbajmy o środowisko". Spotkaniu towarzyszyła znakomita atmosfera. Wszyscy doskonale się bawili, humory dopisywały. Dziękujemy za miłe przyjęcie, wzbogacenie naszej wiedzy oraz wspaniałe upominki.

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły Z ekologią za pan brat!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.